Firma
Esbey Mimarlık
Proje Adı
Yenitepe Plaza
Oda Tipi
1 +1 | 2 +1 | 3 +1 |
Adet
394

DAİRENİZİ NASIL ALIRSINIZ” MOTTOSUYLA FARKLI SEÇENEKLER SUNUYORUZ

Yenitepe Konutları’nda sona gelindi. Karatay’da  “Şehrin Cazibe Merkezinde Yeni Bir Dünya” sloganı ile duyurusunu yaptığımız YENİTEPE PLAZA ve KONUTLARI projemizde son aşamaya gelmiş ve sınırlı sayıda stüdyo dairemizi satışa sunmuş bulunmaktayız.

“Dairenizi nasıl alırdınız?” mottosuyla satışa sunduğumuz dairelerimiz oturuma hazır ve kiracılı kiracısız seçeneklerinin yanı sıra uygun ödeme koşulları sunulan ve bölgede alternatifi olmayan 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşan bir projedir.

Huzur herkesin hakkı... Adliye Caddesi'nde, şehrin gürültüsünden uzak konumu ile Yenitepe Konutları Konya'ya yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Prestijli, estetik ve modern konseptiyle alışılmışın dışında bir konfor sizleri bekliyor.

Konya'nın gelişen cazibe merkezi Adliye bölgesinde yaşam alanları ve ticari üniteleri ile bölgesinin en büyük karma projesi Esbey Yenitepe "Yeni Bir Dünya " sloganı ile yüksliyor.

Konut ve ticaret merkezi olarak bölgesine değer katan projemiz, her bütçeye uygun seçenekleri ve toplu yaşamın tüm değerlerini barındırıyor.

24.000 m2  toplam alan üzerine kurulu projemizde 70.000 m2 inşaat hacmi ve 18.000 m2 yeşil alanı ile karatay bölgesinin en elit projelerindendir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konya Karatay ilçesi Cemi Çiçek Caddesi üzerinde bulunan toplam 625 adet bağımsız bölümden oluşan projemizin detayları:

1 +1 ve 2 + 1 stüdyo (ofis)  394 adet

2 +1 daire 8 adet

3 +1 daire 150 adet

Ticari ünite 73 adet

Benzer Projeler