Facebook Twitter Instagram Youtube
bilgi@esbeymimarlik.com.tr | 444 42 40
Musalla Bağları Mah. Kule Plaza
Kat:29 No:47 Selçuklu / KONYA

Yenitepe Plaza ve Konutları projesinde sona gelindi.

Esbey Mimarlık,  tamamlanma aşamasına getirdiği Yenitepe Plaza ve Konutları’nda 106 daireyi kampanyalı satışa çıkardı

Firma olarak ‘Bugünün ve Yarının Markası’ haline geldiklerini dile getiren Genel Müdür Ahmet Gökbaş, “2013 yılında kurulan Esbey Mimarlık İnşaat LTD.ŞTİ. geçmişinde 40 yılı aşkın ticari deneyimi sahip Celiloğulları Grup markasının inşaat dalıdır. Yılların vermiş olduğu güven, itibar, kalite anlayışından taviz vermeden kurulduğu günden bugüne müşterinin beklentilerinden ilham alırken, beklentilerin ötesinde nitelikli ve evrensel kaliteye sahip projelere imza atmaktadır. İnsana ve doğaya verdiği değerlerden yola çıkarak, doğaya dost ve insan hayatını kolaylaştıran modern yapılar inşa etmektedir. Esbey Mimarlık, yapılarında fonksiyonellik ve estetik bütünlüğünün sembolü olan projeler, Esbey Mimarlığı Bugünün ve Yarının Markası haline getirmiştir. Son 4 yılda yaşanılan tüm ekonomik dalgalanmalar ve değişimlere rağmen Esbey Mimarlık olarak 120 bin metrekare inşaat üretimi ve toplamda 150 milyon yatırım hacmi ile pek çok vatandaşımızı ev ve işyeri sahibi yaptık.  Üretmeye devam ederek hem memleketimize hem de devletimize katma değer sağlamaya gayret ettik” dedi.

DAİRENİZİ NASIL ALIRSINIZ” MOTTOSUYLA FARKLI SEÇENEKLER SUNUYORUZ

Yenitepe Konutları’nda sona gelindiğini ve Karatay’da modern bir alan inşa ettiklerini dile getiren Genel Müdür Gökbaş, “Bu yatırım planlaması dahilinde  2018 yılında “Şehrin Cazibe Merkezinde Yeni Bir Dünya” sloganı ile duyurusunu yaptığımız YENİTEPE PLAZA ve KONUTLARI projemizde son aşamaya gelmiş ve sınırlı sayıda stüdyo dairemizi satışa sunmuş bulunmaktayız.

“Dairenizi nasıl alırdınız?” mottosuyla satışa sunduğumuz dairelerimiz oturuma hazır ve kiracılı kiracısız seçeneklerinin yanı sıra uygun ödeme koşulları sunulan ve bölgede alternatifi olmayan 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşan bir projedir.

Esbey Yenitepe 80 bin metrekare inşaat alanı 552 konut ve 73 ticari alan ile toplamda 625 bağımsız bölümden oluşan projemiz bölgenin en büyük karma projesidir.

Karatay bölgesinin cazibe merkezi Cemil Çiçek Caddesi’nde ulaşım sorunu olmayan,  ulusal markaları çarşısında bulunduran, Şehir hastanesi,  KTO Karatay Üniversitesi, Adliye ve yeni yapılan Karatay Hükümet Konağı’na yürüme mesafesinde olan projemizde 400 adet stüdyo dairemiz dilerseniz ofis olarak kullanabileceğiniz ticari alanlardır. Şu an site yönetimi ve satış ofisi bünyesinde bulunan Plaza bölümünde çarşı dükkanlar dahil 456 dairede ve 33 iş yeri teslimi ile bu alanlarda yaşam başlamış olup, kampanya sürecinde 106 daire satışa sunulmuştur. Yatırım aracı olarak daire almak isteyenlere kiracılı dairelerimizden, ofis ya da konut olarak kullanmak isteyen müşterilerimize teslime hazır dairelerimizden sunuyor, kiracısı hazır daireler için ekstra bir fark talep etmiyoruz. Peşin alım avantajlarının yanı sıra uygun ödeme ve vade seçenekleri sunduğumuz projemiz; KDV avantajı gibi pek çok detay ile karlı bir yatırım aracı olarak değerlendirilebilir.  Ayrıca kapalı otopark ve güvenlikli bir site olması ve tüm sakinlerimizin seçilmiş olması şehir dışından gelen ailelerin öğrenci ya da sağlık personeli çocukları için öncelikli tercihi olma nedenlerimizden diyebiliriz. Bölgesinde alternatifsiz ve güvenilir bir projeyi üretmenin haklı gururunu yaşarken kampanyamızın tüm müşterilerimiz için hayırlı olmasını temenni eder, katılımınız için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

                                                                                  

 

Facebook Twitter Instagram Youtube
bilgi@esbeymimarlik.com.tr | 444 42 40
Musalla Bağları Mah. Kule Plaza
Kat:29 No:47 Selçuklu / KONYA