Biz Kimiz?
Esbey Mimarlık

2013 yılında kurulmuş olan Esbey Mimarlık İnşaat LTD.ŞTİ. geçmişinde 40 yılı aşkın ticari deneyimi olan Celiloğulları Grup markasının inşaat dalıdır. Yılların vermiş olduğu güven, itibar, kalite anlayışından taviz vermeden kurulduğu günden bugüne müşterinin beklentilerinden ilham alırken, beklentilerin ötesinde nitelikli ve evrensel kaliteye sahip projelere imza atmaktadır. İnsana ve doğaya verdiği değerlerden yola çıkarak, doğaya dost ve insan hayatını kolaylaştıran modern yapılar inşa etmektedir. Esbey Mimarlık, işindeki kaliteyi profesyonel, adil, dürüst ve bilgili ekibine borçludur. Yapılarında fonksiyonellik ve estetik bütünlüğünün sembolü olan projeler, Esbey Mimarlığı bugünün ve yarının markası haline getirmiştir.

Celiloğulları, kömür sektöründe Konya ili ve çevresinde zirvedeki yerini korumaktadır. Celiloğulları gibi Esbey Mimarlık da 2013’den bugüne hızla büyümekte ve faaliyet alanını genişletmekte olup; Türkiye genelinde Otel, Ticari İş Merkezi, Prestijli Konut projeleri v.b alanlarda projeler üretmektedir. Bugüne kadar inşaa edilen yaşam alanlarındaki müşterilerin, Esbey Mimarlığa karşı duydukları güvenle gelen memnuniyet, gelecekte gerçekleştirilecek projeler için, Esbey Mimarlığa güç ve enerji kaynağı olmaktadır.

Başarı Dolu 10 Yıl
100+ Konut
1000+ Mutlu Müşteri
Esbey Projeler

Hayatınız için sınırların ötesinde bir yatırım

İletişime Geç
Hayatınızı Güzelleştirmek İçin Sizde Yerinizi Ayırtın

Formu Doldurduğunuzda Yetkili Birim Sizinle İletişime Geçecektir.

okudum anladım ve kabul ediyorum.

2013 yılında kurulmuş olan Esbey Mimarlık İnşaat LTD.ŞTİ. geçmişinde 40 yılı aşkın ticari deneyimi olan Celiloğulları Grup markasının inşaat dalıdır.

İletişim Bilgileri

Musalla Bağları Mah. Kule Plaza Kat:29 No:47
Selçuklu / KONYA

444 42 40

bilgi@esbeymimarlik.com

© 2023 Esbeymimarlık.com | Tüm Hakları Saklıdır